


314 ₴
Дозатор для рідкого мила серії PLEDO AWD02191610
Код: AWD02191610
Розмір: 16,5*7*7 см
Місткість 280мл
Матеріал: кераміка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359629 |
| Маса брутто | 0,32 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Материал изготовления | Керамика |
| Вместимость | 300 мл |
| Розміри продукту | 7 см х 16,5 см х 7 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см х 17 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191610 |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимний |
| Форма | Прямоугольное |