365 ₴
Дозатор рідкого мила серії ROYAN AWD02191634
Код: AWD02191634
Розмір: 16,5*10*7 см
Місткість 300 мл
Матеріал: АВС пластик, бамбук
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359865 |
| Маса брутто | 0,14 кг |
| Маса нетто | 0,1 кг |
| Материал изготовления | АБС + бамбук |
| Вместимость | 300 мл |
| Розміри продукту | 9 см х 16,5 см х 7 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,5 см х 17,5 см х 8,5 см |
| Символ | AWD02191634 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Нажимний |