417 ₴
Дозатор для рідкого мила серії Hebe AWD02191321
Код: AWD02191321
Розмір; 15,8*6,2*6,2 см
Місткість: 250 мл
Матеріал: АБС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356734 |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,26 кг |
| Материал | АС пластик |
| Вместимость | 250 мл |
| Розміри продукту | 6,2 см х 15,8 см х 6,2 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,4 см х 16,8 см х 7,2 см |
| Символ | AWD02191321 |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимний |
| Форма | Прямоугольное |