


456 ₴
Дозатор для рідкого мила з колекції Hades — стильний та функціональний аксесуар для вашої ванної кімнати. Виготовлений з кераміки в темному, матовому антрацитовому кольорі з чорними крапчастими вкрапленнями, він оснащений зручною чорною матовою помпою. Завдяки об'єму 350 мл, дозатор забезпечує тривале використання без необхідності частого поповнення. Його елегантний дизайн гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр, поєднуючи естетику з практичністю.
Дозатор для мила | Склянка для щіток | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551541 |
| Цвет | темний матовий антрацит |
| Маса брутто | 0,29 кг |
| Маса нетто | 0,26 кг |
| Материал | Керіміка |
| Вместимость | 350 мл |
| Розміри продукту | 9,00 см х 17,00 см х 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,00 см х 17,50 см х 8,00 см |
| Символ | AWD02191802 |
| Состояние | Новое |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимний |
| Форма | Овальная |