

384 ₴
Дозатор AWD Interior HERMIDA Дозатор для рідкого мила серії Hermida в стилі terrazzo. Його ємність становить 350 мл. Виготовлена з кераміки з гладкою і приємною на дотик текстурою. Піщано-бежевий дозатор для мила з білими та коричневими плямами надає йому стиль і характер.
Символ:AWD02191839
EAN:5905668551916
матеріал: кераміка
Об'єм: 350 мл
Розміри продукту:9,00 см х 16,50 см х 7,50 см
Маса нетто:0,24 кг
Набір елементів:
Скланка Hermida AWD02191840

Мильниця Hermida AWD02191841

Щітка для туалету Hermida AWD02191842

Дозатор для мила Hermida AWD02191839
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551916 |
| Маса брутто | 0,24 кг |
| Маса нетто | 0,24 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 350 мл |
| Розміри продукту | 9,00 см х 16,50 см х 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,00 см х 16,50 см х 7,50 см |
| Символ | AWD02191839 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Нажимний |