644 ₴
Шторка для ванної та душу зелені пелюстки AWD02101622
Код:AWD02101622
Розмір: 180*180 см
Матеріал:поліестер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359742 |
| Маса брутто | 0,36 кг |
| Маса нетто | 0,34 кг |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 26 см х 34 см х 3 см |
| Символ | AWD02101622 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з малюнком листя |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |