617 ₴
Дозатор для рідкого мила серії Cleo AWD02191433
Код: AWD02191433
Розмір:18*9*9 см
Матеріал: кераміка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357854 |
| Цвет | Серебро |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 400 мл |
| Розміри продукту | 9 см х 18 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см х 18,5 см х 10 см |
| Символ | AWD02191433 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Нажимний |