754 ₴
Дозатор для рідкого мила серії Fiore AWD02191377
Код: AWD02191377
Розмір: 21*8*8 см
Місткість: 300 мл
Матеріал: кераміка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357298 |
| Цвет | Біло-зелений |
| Маса брутто | 0,36 кг |
| Маса нетто | 0,28 кг |
| Вместимость | 300 мл |
| Розміри продукту | 8 см х 21 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 22,5 см х 8,5 см |
| Символ | AWD02191377 |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимний |
| Форма | Круглая |