603 ₴
Дозатор для рідкого мила серії Enzo AWD02191284
Код: AWD02191284
Розмір: 16,2*6,6*6,6 см
Місткість: 270 мл
Матеріал: кераміка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356369 |
| Маса брутто | 0,26 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Материал | пориста кераміка |
| Вместимость | 270 мл |
| Розміри продукту | 6,6 см х 17,2 см х 6,6 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,4 см х 20,5 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191284 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Нажимний |