
360 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550735 |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Вместимость | 300 мл |
| Розміри продукту | 7,8 см х 20,2 см х 6 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см х 21,5 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191721 |
| Форма | Овальная |