2 590 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02070360
Код: AWD02070360
Розмір: 25,5*25,5*81,5 см
Матеріал : метал покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993725009 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 4,39 кг |
| Маса нетто | 3,61 кг |
| Материал | хромированная сталь + пластик |
| Розміри продукту | 25,5 см х 81 см х 27 см |
| Розміри товару в упаковці | 27,5 см х 80,5 см х 12 см |
| Символ | AWD02070360 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |