3 336 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02070139
Код: AWD02070139
Розмір: 19*19*74 см
Матеріал: метал покритий хромом, пластмаса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993726631 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 2,7 кг |
| Маса нетто | 2,1 кг |
| Материал | хромированная сталь + пластик |
| Розміри продукту | 19 см х 75 см х 19 см |
| Розміри товару в упаковці | 23 см х 74,5 см х 12 см |
| Символ | AWD02070139 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | Картон |