329 ₴
Тримач туалетного паперу на присосці AWD02090345
Код: AWD02090345
Розмір: 17*15 см
Матеріал: метал покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Материал ручки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993727676 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,183 кг |
| Маса нетто | 0,143 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 14,5 см х 3,5 см х 20,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 14,5 см х 3,5 см х 20,5 см |
| Символ | AWD02090345 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Тип крепежа | Присоска |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |