



133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Тримач для туалетного паперу легко монтується за допомогою декоративної присоски з блакитною зіркою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723067 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,07 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 14,5 см х 9,5 см х 1,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 14,5 см х 9,5 см х 1,5 см |
| Символ | AWD02090213 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | на присосках |