807 ₴
Шторка для ванної коричнева з візерунком AWD02101472
Код: AWD02101472
Розмір: 180*180 см
Матеріал: поліестр
Кільця у комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358240 |
| Цвет | Теплий сірий |
| Маса брутто | 0,45 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 24,5 см х 1,5 см х 32 см |
| Символ | AWD02101472 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з білим візерунком |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |