615 ₴
Килимок для ванної антиковзкий прямокутний сірий AWD02090807
Код: AWD02090807
Розмір: 88*40 см
Матеріал: ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812350664 |
| Маса брутто | 0,9 кг |
| Маса нетто | 0,9 кг |
| Розміри продукту | 90 см х 0,2 см х 40 см |
| Розміри товару в упаковці | 90 см х 0,2 см х 40 см |
| Символ | AWD02090807 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з малюнком гальки |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |