438 ₴
Тримач паперових рушників дротяний на липучках AWD02091660
Код: AWD02091660
Розмір: 33,4*11*2,5см
Матеріал: хромований дріт< /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Подставка для запасного рулона | Нет |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для бумажных полотенец |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550124 |
| Цвет | Хромований |
| Максимальна загрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,26 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 33,4 см х 2,5 см х 11,4 см |
| Розміри товару в упаковці | 33,4 см х 2,5 см х 11,4 см |
| Символ | AWD02091660 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |