534 ₴
Тримач туалетного паперу дротяний AWD02091134
Код: AWD02091134
Розмір: 14*10*5 см
Матеріал: метал покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354778 |
| Цвет | Хромований |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,18 кг |
| Маса нетто | 0,17 кг |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 13,6 см х 5,7 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 17 см х 3,5 см х 18,5 см |
| Символ | AWD02091134 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | скотч 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |