272 ₴
Шклянка для зубних щіток серії Rayon AWD02191635
Код: AWD02191635
Розмір: 11,5*7,3*7,3 см
Матеріал: АВС пластик, бамбук
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359872 |
| Маса брутто | 0,1 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 7,03 см х 11,5 см х 7,03 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см х 12,5 см х 8 см |
| Символ | AWD02191635 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з рельєфними вертикальними смугами |
| Тип | склянка |