


211 ₴
Склянка з колекції Pledo — це поєднання елегантного дизайну та функціональності. Виготовлена з кам'яної кераміки, вона має глянцеву поверхню з візерунком, що надає їй вишуканого вигляду. Такий дизайн гармонійно доповнить інтер'єр ванної кімнати в стилі glamour або boho.
Дозатор | Склянка | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Керамика |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359636 |
| Маса брутто | 0,34 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Розміри продукту | 7см х 11см х 7см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см х 12 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191611 |
| Тип | склянка |
| Основные | |
| Состояние | Новое |