348 ₴
Шклянка серії Jang AWD02191461
Код: AWD02191461
Розмір: 11,5*8*8 см
Матеріал: кераміка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358134 |
| Цвет | Сіро-білий |
| Маса брутто | 0,25 кг |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Материал | пориста кераміка |
| Розміри продукту | 8 см х 11,5 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 14 см х 9,5 см |
| Размещение | Настольное |
| Символ | AWD02191461 |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | склянка |