1 809 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02071617
Код: AWD02071617
Розмір: 66*22*18см
Матеріал: нержавіюча сталь,АВС, РР (поліпропілен), скло.
Колір: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359698 |
| Кількість рулонів | 2 |
| Маса брутто | 1,45 кг |
| Маса нетто | 1,2 кг |
| Материал | нержавеющая сталь + стекло + АБС + ПП |
| Розміри продукту | 22 см х 66 см х 18 см |
| Розміри товару в упаковці | 24 см х 32,5 см х 14 см |
| Символ | AWD02071617 |
| Тип упаковки товару | картон |