2 332 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки чорна матова AWD02071632
Код: AWD02071632
Розмір: 74*21*21 см
Матеріал: метал зі сталевою оздобленням
Колір: чорний матовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359841 |
| Маса брутто | 2,2 кг |
| Маса нетто | 1,8 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 21 см х 74 см х 19 см |
| Розміри товару в упаковці | 46 см х 11 см х 21 см |
| Символ | AWD02071632 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |