377 ₴
Шклянка серії Fiore AWD02191378
Код: AWD02191378
Розмір: 11,5*8*8 см
Матеріал: кераміка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Размещение | Настольное |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357304 |
| Цвет | Біло-оливково-зелений |
| Маса брутто | 0,25 кг |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Розміри продукту | 8 см х 11,5 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 13,5 см х 9,5 см |
| Символ | AWD02191378 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | поєднання відтінків |
| Тип | Склянка |