323 ₴
Шклянка для зубних щіток серії Madera AWD02191003
Код: AWD02191003
Розмір: 9,5*7,5*7,5 см
Матеріал: АБС
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812353306 |
| Маса брутто | 0,1 кг |
| Маса нетто | 0,09 кг |
| Розміри продукту | 7,5 см х 9,5 см х 7,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см х 9,5 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191003 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | З горизонтальними полосками |
| Тип | Склянка |