226 ₴
Шклянка для зубних щіток серії Paulo AWD02191372
Код: AWD02191372
Розмір: 11,2*7,8*5,5 см
Матеріал: кераміка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Фарфор |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357243 |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Розміри продукту | 7,8 см х 11,2 см х 5,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,8 см х 11,2 см х 5,5 см |
| Символ | AWD02191372 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з чорними написами |
| Тип | Склянка |