402 ₴
Стакан серії Enzo AWD02191286
Код: AWD02191286
Розмір: 11*6,4*6,4 см
Матеріал: кераміка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356383 |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Материал | пориста кераміка |
| Розміри продукту | 6,4 см х 11 см х 6,4 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,9 см х 12,7 см х 8 см |
| Символ | AWD02191286 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | стильний білий шрифт |
| Тип | Склянка |