469 ₴
Шклянка для зубних щіток серії Enzo AWD02191285
Код: AWD02191285
Розмір: 10,9*8*8 см
Матеріал: кераміка
>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356376 |
| Маса брутто | 0,28 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Материал | пориста кераміка |
| Розміри продукту | 8 см х 10,9 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 13,5 см х 9,5 см |
| Символ | AWD02191285 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | стильний білий шрифт |
| Тип | Склянка |