
259 ₴
Стакан для зубної щітки та пасти Ksanti, чорний матовий. Він виготовлений з високоякісного ABS-пластику, який міцний і легко чиститься. Чашка може функціонувати як практичний органайзер для косметики, оскільки в ній можна легко розмістити аксесуари для макіяжу, такі як пензлі, підводки, помади або туш.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550742 |
| Маса брутто | 0,1 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 7,1 см x 10,6 см x 7,1 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см x 12,7 см x 8 см |
| Символ | AWD02191722 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | склянка |