
502 ₴
Тримач для туалетного паперу з підставкою AWD02091395
Код: AWD02091395
Розмір: 13,6*19,7*12 см
Матеріал: дріт покритий хромом. /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Подставка для запасного рулона | Да |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357472 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,28 кг |
| Маса нетто | 0,27 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Місткість рулонів | 2 |
| Розміри продукту | 19,7 см х 13,6 см х 12 см |
| Розміри товару в упаковці | 19,7 см х 13,6 см х 12 см |
| Символ | AWD02091395 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | скотч 3М |