476 ₴
Тримач дротяний для туалетного паперу або паперових рушників AWD02080054
Код: AWD02080054
Розмір: 14*32*14 см
Матеріал: дріт покритий хромом< /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993721568 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,46 кг |
| Маса нетто | 0,45 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Місткість рулонів | 3 |
| Розміри продукту | 14 см х 32 см х 14 см |
| Розміри товару в упаковці | 14 см х 32 см х 14 см |
| Символ | AWD02080054 |
| Состояние | Новое |