323 ₴
Шклянка для зубних щіток серії Luna AWD02191008
Код:AWD02191008
Розмір: 9,5*7,5*7,5 см
Матеріал: АВС
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластик |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812353351 |
| Цвет | Серебряный |
| Маса брутто | 0,1 кг |
| Маса нетто | 0,09 кг |
| Розміри продукту | 7,5 см х 9,5 см х 7,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см х 9,5 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191008 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Склянка |