594 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Пластик |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551718 |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,28 кг |
| Розміри продукту | 7,80 см х 11,30 см х 7,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см х 12 см х 8 см |
| Символ | AWD02191819 |
| Состояние | Новое |
| Тип | склянка |