360 ₴
Склянка для зубних щіток серії Cleo AWD02191434
Код: AWD02191434
Розмір: 11*9*9 см
Матеріал: кераміка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357861 |
| Цвет | Серебро |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Розміри продукту | 9 см х 11 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см х 11,5 см х 10 см |
| Символ | AWD02191434 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | Склянка |