834 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу AWD02071615
Код: AWD02071615
Розмір: 56*23*18см
Матеріал: нержавіюча сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359674 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість рулонів | 5 |
| Маса брутто | 1,35 кг |
| Маса нетто | 1,15 кг |
| Розміри продукту | 23 см х 56 см х 18 см |
| Розміри товару в упаковці | 23 см х 54,5 см х 3,5 см |
| Символ | AWD02071615 |
| Тип упаковки товару | Картон |