1 488 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02071575
Код: AWD02071575
Розмір: 19*19*73 см
Матеріал: нержавіюча сталь
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359278 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Маса брутто | 2,2 кг |
| Маса нетто | 1,9 кг |
| Розміри продукту | 19 см х 73 см х 19 см |
| Розміри товару в упаковці | 71 см х 10,5 см х 20 см |
| Символ | AWD02071575 |
| Тип упаковки товару | картон |