2 700 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки матова зі сталевим оздобленням AWD02071631
Код: AWD02071631
Розмір: 70*36*15 см
Матеріал: метал зі сталевим оздобленням
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359834 |
| Маса брутто | 2,05 кг |
| Маса нетто | 1,5 кг |
| Розміри продукту | 36 см х 70 см х 15 см |
| Розміри товару в упаковці | 74,5 см х 11,5 см х 19,5 см |
| Символ | AWD02071631 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |