



673 ₴

Дзеркало косметичне серії RAYON. Дзеркало реверсивне, одна сторона має подвійне збільшення зображення, що значно полегшує нанесення макіяжу та інші гігієнічні заходи. Дзеркало має раму попелясто-сірого кольору. Розміщується на підставці з натурального бамбука, яка є модним аксесуаром.
Дозатор для мила RAYON | Склянка для зубних щіток RAYON | Мильниця RAYON | Туалетна щітка RAYON | КОСМЕТИЧНЕ ДЗЕРКАЛО RAYON |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип зеркала | Настольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная, Увеличивающая |
| Форма косметического зеркала | Круглое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359902 |
| Маса брутто | 0,38 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Материал | скло + АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 18см х 21см х 4см |
| Розміри товару в упаковці | 19,5 см х 21,5 см х 5,3 см |
| Символ | AWD02091638 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | Картон |