
493 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552227 |
| Маса брутто | 0,07 кг |
| Маса нетто | 0,07 кг |
| Материал | кінський волосся / бук |
| Розміри продукту | 7,50 см х 4,30 см х 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,50 см х 4,30 см х 7,50 см |
| Символ | AWD02091870 |
| Состояние | Новое |