



276 ₴
Мильниця з колекції Hades — елегантний та функціональний аксесуар для вашої ванної кімнати. Виготовлена з високоякісної кераміки в темному, матовому антрацитовому кольорі з чорними крапчастими вкрапленнями, вона має округлу форму, що додає сучасного вигляду та підкреслює стильний дизайн серії. Завдяки компактним розмірам, мильниця забезпечує зручне використання та легко вписується в будь-який інтер'єр, поєднуючи естетику з практичністю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Круглая |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551565 |
| Маса брутто | 0,24 кг |
| Маса нетто | 0,21 кг |
| Розміри продукту | 10,60 см х 3,00 см х 10,60 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,50 см х 3,50 см х 11,50 см |
| Символ | AWD02191804 |
| Состояние | Новое |