385 ₴
Набір вішалок для рушників на присосці AWD02090341
Код: AWD02090341
Розмір: 2*3,5*9,5 см
Матеріал: метал та пластмаса вкриті хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Присоска |
| Тип держателя | Крючок |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993726716 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,097 кг |
| Маса нетто | 0,078 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Розміри продукту | 13 см х 5 см х 15 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 5 см х 15 см |
| Символ | AWD02090341 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |