389 ₴
Набір вішалок для рушників на 2 гачки на присосці AWD02090339
Код: AWD02090339
Розмір: 6,5*3,5*9,5 см
Матеріал: метал та пластмаса вкриті хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость полотенец | 2 |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Присоска |
| Тип держателя | Крючок |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993724798 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,097 кг |
| Маса нетто | 0,075 кг |
| Розміри продукту | 6,5 см х 9,5 см х 3,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 16,5 см х 5 см х 15 см |
| Символ | AWD02090339 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |