

123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Набір AWD Interior овальних вішалок на липучці 6 шт. AWD02091336
Невелика овальна вішалка з нержавіючої сталі, яка кріпиться до стіни за допомогою самоклеючої стрічки. Упаковка містить 6 вішалок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Тип держателя | Крючок |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356888 |
| Кількість у наборі | 6 |
| Максимальная нагрузка | 0,5 кг |
| Маса брутто | 0,02 кг |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Розміри продукту | 1,5 см х 1,4 см х 3,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 1,6 см х 17 см |
| Символ | AWD02091336 |
| Тип крепежа | Липучка (двосторонній скотч) |
| Тип упаковки товару | блістер |