112 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Набір овальних вішалок на липучці 4шт AWD02091333
Код: AWD02091333
Розмір: 3,5*5,3*1,9 см
У комплекті 4 шт
Матеріал: нержавіюча сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Тип держателя | Крючок |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356857 |
| Кількість у наборі | 4 |
| Максимальная нагрузка | 1 кг |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Розміри продукту | 3,5 см х 1,9 см х 5,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 2,1 см х 17 см |
| Символ | AWD02091333 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | Липучка (двосторонній скотч) |
| Тип упаковки товару | блістер |