

1 511 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551381 |
| Маса брутто | 1,21 кг |
| Маса нетто | 1,03 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Наличие крышки | Да |
| Розміри продукту | 17 см х 27,2 см х 27 см |
| Розміри товару в упаковці | 22 см х 29 см х 21,5 см |
| Символ | AWD02031786 |
| Состояние | Новое |
| Тип відра для сміття | З педаллю |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Емкость | 5 л |