

88 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Невелика вішалка для ванної кімнати овальної форми з нержавіючої сталі, яка кріпиться до стіни за допомогою самоклеючої стрічки. У комплекті 2 вішалки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Тип держателя | Крючок |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356840 |
| Кількість у наборі | 2 |
| Максимальная нагрузка | 1 кг |
| Маса брутто | 0,01 кг |
| Маса нетто | 0,01 кг |
| Розміри продукту | 3,6 см х 1,9 см х 5,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,2 см х 5,5 см х 16 см |
| Символ | AWD02091332 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | Липучка (двосторонній скотч) |
| Тип упаковки товару | блістер |