
342 ₴
Душовий шланг AWD Interior AWD02221123 — це високоякісний аксесуар для душу, виготовлений з нержавіючої сталі та EPDM. Його розтяжна конструкція дозволяє змінювати довжину від 150 до 200 см, забезпечуючи зручність використання. Шланг має сріблясте покриття, що додає естетичного вигляду вашій ванній кімнаті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354662 |
| Маса брутто | 0,25 кг |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Матеріал шлангу | нержавіюча сталь + EPDM |
| Розміри продукту | 200 см |
| Розміри товару в упаковці | 17 см х 3 см х 27 см |
| Символ | AWD02221123 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |