
134 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Мильниця серії MONTE AWD02191671
Мильниця МОНТЕ темно-зеленого кольору. Виготовлений з матеріалу ABS. Він має цікаву форму, яка впадає в очі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550230 |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Розміри продукту | 11,50 см х 11,50 см х 3,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,50 см х 11,50 см х 3,00 см |
| Символ | AWD02191671 |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Круглая |