


162 ₴
Мильниця AWD Interior із дроту на присосці AWD02090210
Хромована металева мильниця. Кріплення на присосці з декоративною блакитною зіркою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип мыльницы | Настенная |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993722374 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,104 кг |
| Маса нетто | 0,083 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Розміри продукту | 13 см х 10 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 10 см х 9 см |
| Символ | AWD02090210 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | на присосках |