100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Мильниця з дроту AWD02090063
Код: AWD02090063
Розмір: 13*4*10 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720424 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,054 кг |
| Маса нетто | 0,049 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 13 см х 2,9 см х 8,8 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 2,9 см х 8,8 см |
| Символ | AWD02090063 |
| Состояние | Новое |